Piece wolnostojące

Piece wolnostojące
powietrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piece kominkowe najwyższej jakości. Firmy, z którymi współpracujemy projektują je z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.Znajdziecie Państwo u nas piece wykonane z różnych materiałów, takich jak kafle, żeliwo czy blacha. U większości z nich komory spalania są dodatkowo wykładane szamotem, co powoduje większą kumulację ciepłego powietrza.

Andorra czarny
FALUN II hydro bordowy

Piece wolnostojące
z płaszczem wodnym

Piecyki z płaszczem wodnym, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie pobierają całe potrzebne powietrze z zewnątrz bez zużywania tlenu z pomieszczenia. Większość z nich komorę spalania wyłożoną ma wermikulitem, materiałem naturalnym, znakomicie izolującym ogień oraz pozostającym czystym podczas palenia. Bardzo solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Piece wolnostojące
na pellet

Wybór piecyka na pellet oznacza używanie ekonomicznego, ekologicznego, ale przede wszystkim praktycznego paliwa. Pellet jest bardzo ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność przy dużo niższym w porównaniu do paliwa kopalnego koszcie (kosztuje około 25% mniej od gazu sieciowego oraz około 50% taniej od gazu z butli). Piecyki na pellet z naszej oferty zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku. Wybór pelletu oznacza także praktyczność i wygodę. W porównaniu z tradycyjnymi kominkami na drewno wytwarza mniej popiołu. Ogromną korzyścią piecyków na pellet jest również możliwość działania w trybie automatycznym, z możliwością włączania i wyłączania się w zależności od własnych potrzeb. Nasze piecyki na pellet to prawdziwe mini urządzenia grzewcze. Mogą ogrzewać całe mieszkania i domy poprzez płaszcz wodny lub nawiew ciepłego powietrza.
Curve Comfort Air 8.0 kw
Close Menu