O nas

Zajmujemy się dystrybucją wkładów kominkowych wiodących producentów. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz hurtowych z całego Pomorza. Początki działalności firmy sięgają 1991 roku. Powstała firma ,,FACH-BUD” której główną działalnością były usługi kamieniarskie oraz budowlane. W następnych latach firma rozszerzyła swoją działalność o handel. Od roku 1999 firma wykomywała znaczące ilości obudów kominkowych, co zaowocowało w roku 2002 założeniem kolejnej firmy. Działalność została skoncentrowana na produkcji i montażu obudów kominkowych. Świadczymy również usługi instalatorskie oraz serwisowe. Zapraszamy do naszych dwóch salonów wystawowych w Kościerzynie.

SPRZEDAŻ

Zajmuje się sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i z płaszczem wodnym, kominkami elektrycznymi oraz biokominkami. W naszej ofercie znajdą Państwo także piece wolnostojące powietrzne, z płaszczem wodnym oraz na ekologiczny pellet.

USŁUGI INSTALATORSKIE

Nasza firma zajmuję się kompleksowym montażem oraz zabudową wkładów kominkowych. Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam znaleźć idealne rozwiązanie w Państwa domu.

SERWIS

Dbając o dobro naszych klientów świadczymy usługi gwarancyjne oraz serwisowe montowanych przez nas elementów. W razie ewentualnej usterki montowanych przez nas produktów, nasza firma oferuje pomoc przy jej naprawie.

Nie czekaj dłużej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz.

Zaufaliśmy najlepszym

Close Menu